Program wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla uczniów i nauczycieli

Zachęcamy do korzystania z Internetowej Platformy Specjalistyczno-Doradczej działającej w ramach „Programu wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla uczniów i nauczycieli”. Stanowi źródło wiedzy teoretycznej i przykładów praktycznych, przydatnych przy redukcji negatywnych skutków sytuacji problemowych w oświacie. Gwarantuje nieograniczony w czasie i miejscu, dostęp do bezpłatnych konsultacji i materiałów dydaktycznych oraz badawczych.

Link do internetowej platformy Specjalistyczno-Doradczej:

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zarejestrować się na platformie oraz zapisać na wybrane szkolenie w dogodnym dla siebie terminie poprzez kalendarium lub za pośrednictwem strony głównej w przypisanej do siebie kategorii – uczeń/rodzic/nauczyciel/pedagog. Wszystkie szkolenia na platformie są bezpłatne i odbywają się w formie online. Prowadzą je wykwalifikowani trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z rodzicami i nauczycielami. Istnieje możliwość uzyskania certyfikatu po ich odbyciu wraz z aktywnym uczestnictwem.

Zachęcamy również uczniów, rodziców, nauczycieli, wychowawców i innych specjalistów do korzystania z indywidualnych bezpłatnych konsultacji online w ramach poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego, podczas którego można uzyskać wsparcie emocjonalne, pomoc w przezwyciężaniu codziennych trudności, w rozwiązywaniu problemów wychowawczych oraz w budowaniu w sobie kompetencji do bardziej skutecznego radzenia sobie.