Konkurs Plastyczny dla Dzieci pt. „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy.”

Kasa Rolniczego Ubezpieczeia Społecznego organizuje już XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pt. „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”.

Konkurs ten ma na celu promowanie wśród uczniów zamieszkujących tereny wiejskie właściwych zachowań, które związane są z życiem codziennym na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzowanie Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat .

Przygotowane przez siebie prace zgłosiły do konkursu Magdalena Posyłek i Lena Rams z oddziału przedszkolnego. Trzymamy kciuki!