Laboratorium przyszłości - podsumowanie I półrocza cześć 1

Sprzęt zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci, był wykorzystywany w pierwszej części semestru pierwszego roku szkolnego 2023/2024 głównie na lekcjach w klasie trzeciej i piątej.

Klasa 8 dokumentowała uroczystości i imprezy szkolne a także wycieczki szkolne wykorzystując aparat fotograficzny Canon EOS 2000D.

Klasa 5 przy wsparciu nauczyciela zapoznała uczniów klasy trzeciej z robotem MBot, uczniowie nauczyli się sterować robotem, poznali możliwości wyświetlacza LED tworząc napisy i grafikę. Wykorzystywali zintegrowane z mBotem diody LED RGB do tworzenia efektów świetlnych.

Na zajęciach techniki uczniowie wykorzystywali narzędzia i materiały do wykonania prac praktycznych z papieru i materiałów włókienniczych.