Laboratorium przyszłości - podsumowanie czerwca

Sprzęt zakupiony w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” #LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci był wykorzystywany w czerwcu w klasie 8, na wycieczce szkolnej i podczas Dnia Dziecka.

Klasa 8 w ramach lekcji informatyki miała możliwość zapoznania się z robotami MBot i sterowaniem platformy jezdnej przy pomocy klawiatury. Uczniowie poznali możliwości wyświetlacza LED tworząc napisy i animacje. Wykorzystywali zintegrowane z mBotem diody LED RGB do tworzenia efektów świetlnych.

Aparat fotograficzny posłużył do fotograficznej relacji wykonanej przez uczniów z Dnia Dziecka i wycieczki do Warszawy.

Dzień Dziecka 2023

Wycieczka do Warszawy w ramach Przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”.